Соціальна відповідальність

Надійність. Відповідальність. Впевненість у майбутньому

На сьогодні в Україні соціально відповідальних компаній дуже мало, а тому цінність їхнього досвіду в цій сфері досить значна.

Соціальна відповідальність є важливою складовою діяльності компанії «Агро Фонд». Соціальна відповідальність для нас – це не спонсорство і не реклама, а щира зацікавленість у наданні українській громаді ширших можливостей, покращенні рівня життя кожного українця. Адже сталий розвиток українського суспільства є невід’ємним аспектом стратегії компанії «Агро Фонд» з розвитку вітчизняного аграрного сектору. Ця етична складова бізнесу є запорукою поваги та підтримки компанії з боку української громади.

Генеральний директор ТОВ «Агро Фонд» Мигаль Іван Богданович вважає, що на сьогодні в Україні соціальна відповідальність бізнесу знаходиться в стадії розвитку, тому навіть в тому випадку, якщо компанія проявляє соціальну відповідальність, тобто допомагає державі вирішувати соціальні проблеми, до неї все одно неоднозначне відношення, її обов`язково в чомусь підозрюють. І щоб показати справжнє лице, потрібно створювати довкола компанії сприятливе соціальне середовище та інтегруватися в те середовище, в якому ми працюємо.

На думку керівництва компанії, сьогодні відповідальний бізнес повинен, в першу чергу, легально працювати в Україні й інвестувати в економіку, а також бути прозорим і створювати довкола себе оточення з нормальним рівнем життя. Неможливо бути успішним в бізнесі, якщо серйозно не займатися соціальною відповідальністю.

Соціально відповідальний підхід до ведення бізнесу компанія «Агро Фонд» реалізує за наступними напрямками:

– забезпечення належних умов для здобуття базової освіти;

– покращення рівня медичного обслуговування;

– розбудова інфраструктури українського села;

– охорона та збереження навколишнього середовища;

– впровадження енергозберігаючих новітніх технологій на виробництві;

– рівні можливості та найкращі умови праці.

Свою роботу компанія будує у відповідності до визнаних світових стандартів КСВ та норм чинного українського законодавства.

Підприємство комплексно та системно співпрацює з місцевими громадами і системно реалізує великі інфраструктурні проекти у регіонах своєї присутності. Лише така системність приносить гідний результат.

Ми не співпрацюємо з фондами або іншими громадськими установами. Ми працюємо безпосередньо з тими, хто потребує допомоги. Адже тільки таким чином можливо точно сказати: на які цілі були потрачені кошти і який кінцевий результат від такої діяльності. Нам важливо, щоб кожен співробітник нашого підприємства розумів: на що спрямовані благодійні коштів компанії.

Для компанії «Агро Фонд» звично не чекати, а діяти. Тому сьогодні «Агро Фонд» не лише інвестує значні кошти в розвиток інфраструктури різних регіонів, а й виступає ініціатором нових підходів до освоєння цих коштів громадами, створюючи довірчі відносини між суспільством і бізнесом та успішно залучає громаду до активної участі у вирішенні тих чи інших соціальних проектів.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua