Зберігання та доведення продукції до товарної кондиції

 

Сільськогосподарське підприємство “Агро Фонд” має у своєму розпорядженні можливості зберігання і доведення сільгосппродукції до товарної кондиції - як на власних підприємствах, так і на підприємствах, в яких є акціонером.

Перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур. використовується не лише для відвантаження компанією “Агро Фонд” власної сільськогосподарської продукції на експорт, але і для надання послуг іншим експортерам по Україні.

Щоб бездоганно забезпечити якість продукції, компанія обладнує лабораторії власних елеваторів всім необхідним найновітнішим обладнанням. Для обмеження впливу виробництва на оточуюче середовище на елеваторах витримано всі вимоги європейського рівня і встановлено технологічне обладнання кращих світових виробників задля захисту атмосферного повітря, водного середовища і ґрунтів.

Введено в експлуатацію сучасний  лабораторно-адміністративний корпус, оснащений (за найвищими світовими стандартами) лабораторним і дослідницьким обладнанням для визначення показників якості та наукових досліджень із зерном та продуктами його переробки, а також продуктами харчування.

Щоб забезпечити бездоганну якість продукції, що відвантажується, згідно з контрактними зобов’язаннями, компанія обладнала нову лабораторію всім необхідним найновітнішим світовим обладнанням. Серед них: аналізатори зерна «Infratec-1241» (компанія «FOSS Analytical AB», Швеція), пробовідбірник в потоці, продуктивністю 1000 тонн/год. («Inter Systems», США), пробовідбірники «Rakoraf» (компанія «PFEUFFER GmbH», Німеччина), теплові сушильні шафи (компанія «Binder», Німеччина), лабораторні млини, система «Глюторк» для визначення сухої клейковини, система «Глютоматик» для визначення кількості і якості клейковини, пристрій для визначення числа падіння («Perten Instrument», Швеція), інфрачервоний аналізатор «INSTALAB-600», аналізатор вологості «GAK -2100» («DICKEY-john», США), вологомір зерна («КЕТТ», Японія), дільники проб жолобового типу («Rationel», Данія), дільники зерна та пристрої для визначення натури (США), ваги лабораторні, ваги аналітичні («KERN», Німеччина), альвео-консистограф, млин для лабораторних помелів («CHOPIN», Франція), млини лабораторні, обладнання для визначення індексу седименції методом Зелені (дозатори, струшувач, пробірки) («BRABENDER», Німеччина), автоматичний апарат для визначення олійності «Сокслета» («BUCHI», Швейцарія), апарат для просіювання зерна («Carter Day», США). Спеціалісти лабораторії мають змогу визначати також всі показники зерна пшениці і хлібобулочних виробів, показники якості ґрунтів, повітря та води (підземної, стічної, питної); наявність ГМО, наявність важких металів у продуктах харчування; а також рівень шуму та радіації, рівень вихлопних газів автотранспорту і т.п.

Немає аналогів і впровадженій підприємством схемі по прийому та відбору проб з автотранспорту. Адже лабораторія оснащена трьома новітній обладнанням для прийому та відбору проб, що дає можливість паралельно приймати 3 лінії потоків транспорту і втричі збільшує темпи проведення аналізу з визначення якості зерна. У свою чергу це підвищує швидкість приймання вантажного транспорту та сприяє запобіганню накопичення вантажних автотранспортних засобів у місті. Лінії розташовані у спеціальному ангарі, що забезпечує їх цілодобову роботу протягом року за будь-яких погодних умов.

На сьогодні компанія продовжує свою діяльність у напрямку збільшення власних можливостей з приймання сільгосппродукції із підвищеними показниками вологості з подальшим доведенням до товарних кондицій, а також розширення доступу до роботи безпосередньо з товаровиробниками в регіонах діяльності компанії “Агро Фонд” .

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua