Топливна гранула з відходів кукурудзи

 

 

Ціна: 55€ / 2700 грн (насип) / 2900 грн (біг - бег)

Гранули з відходів кукурудзи дають трохи менше тепла, ніж деревні, але набагато дешевші та безпечні для довкілля, та можуть мати різне застосування: корм для тварин, паливо, харчовий продукт.

Діаметр топливної гранули 6-8 мм, довжина 10-15мм. Склад: 30 % - деревина, 70 % - сільскогосподарські відходи.  

Доступні фасування: 20кг, 50кг, 1000кг

 

З огляду на значне підвищення цін на деревну пелету, використання пелети з відходів кукурудзи дають змогу суттєво зменшити витрати на опалення. За теплотворними показниками кукурудзяна пелета майже не уступає деревній, але це компенсується її значно нижчою вартістю. Одним із недоліків можна вважати більшу зольність (приблизно 6-7,5%) порівняно з деревною пелетою. Випробування зі спалювання аграрної пелети довели, що вона не схильна до спікання, тому згоряння відбувається в повному обсязі.

З огляду на те, що основними користувачами цього різновиду палива є приватні домогосподарства, підприємством виробляється пелета діаметром 6 мм, що дає змогу використовувати її у більшості твердопаливних котлів, що працюють на пелетах. Гранули з кукурудзяних відходів — побічний продукт виробництва мальтозної патоки; вони складаються з продуктів перероблення зерна кукурудзи.

        Ціна: 50€ / 2700грн (насип) / 2900 грн (біг-бег) 

Звертайтеся за номером телефону +38 073 203 3120

При спалюванні 1 тонни наших пелет ви заощаджуєте на:
- 1,2 тонни деревини;
– 450 куб. м газу;
- 420 літрах дизельного палива;
- 400 літрах мазуту.
Переваги використання пелет із соломи:
• 100% натуральні – гранули виготовляються із соломи різних рослин без добавок;
• екологічно чисті – пелети із соломи є СО2-нейтральними. В атмосферу викидається в 15 разів менше СО2 ніж при горінні природного газу;
• економічно конкурентні з іншими видами палива;
• велика тепловіддача порівняно з газом, нафтою та дровами.
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua