Торгівля сільгосппродукцією

Компанія “Агро Фонд” –  одна з лідерів аграрного ринку  України. Наша компанія займає значну частку в українському експорті більшості зернових та олійних культур, на вирощуванні яких спеціалізується Україна.

Відтак, торгівля власною та закупленою сільгосппродукцією є стратегічним напрямком діяльності компанії “Агро Фонд”. У реалізації цього напряму діяльності компанії задіяна низка вже існуючих та створено нові відділи та служби. Диференціація питань, що знаходяться як у веденні кожного відділу, так і окремо взятих співробітників, чітка організація взаємодії між ними підвищує оперативність управління підприємством.

“Агро Фонд” постійно розширює обсяги торгово-закупівельної діяльності та експорту. Однією з найважливіших складових цієї роботи є вдосконалення логістичної системи компанії“Агро Фонд”.

Міжнародні експерти країн-отримувачів зерна позиціонують “Агро Фонд” як українську національну компанію, яка представляє Україну, адже “Агро Фонд” відкрив світові ринки збуту української продукції.

Ми ставимо перед собою завдання максимально наблизити українського виробника сільськогосподарської продукції до її кінцевого споживача. 

До уваги товаровиробників та постачальників сільськогосподарської продукції! З поточними цінами на сільгосппродукцію ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі www.agrofond.net/tsini/

З питань реалізації сільгосппродукції звертайтеся до менеджерів www.agrofond.net/kontaktna-informatsiya/

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua