Кадрова політика

Кадрова політика

Незважаючи на економічні негаразди в країні та світі, ТОВ “Агро Фонд” продовжує стрімко розвиватися відразу в багатьох напрямках діяльності, реалізуючи масштабні інвестиційні проекти і освоюючи нові види діяльності. Все це - результат роботи лідера компанії Мигаля І.Б. і його команди висококласних професіоналів, їх відповідального підходу до загальної справи, постійного прагнення до вдосконалення і розвитку.

Основні принципи кадрової політики підприємства - залучення до роботи талановитої молоді - випускників вузів, з яких виховуються майбутні лідери - менеджери середньої та вищої ланки управління. Система навчання та розвитку персоналу компанії полягає в залученні співробітників до різних програм та проектів, доручення нестандартних завдань і багаторазові зміни в напрямі діяльності з подальшим просуванням: за рік-два виховані компанією фахівці займають посади керівників структурних підрозділів і топ-менеджерів компанії. Адже саме молоді люди, в талант і цілеспрямованість яких вірить генеральний директор Мигаль І.Б., привносять свіжі ідеї в розвиток бізнесу.

У зв`язку з тим, що ТОВ “Агро Фонд” - сільськогосподарське підприємство і його виробничі потужності розташовані в різних регіонах України, основна увага приділяється підбору кадрів саме у філіях. Підприємство створює всі необхідні умови для залучення молоді до роботи в сільській місцевості. Діюча на підприємстві програма підбору та підготовки молодих спеціалістів передбачає створення міцного фундаменту для відродження і налагодження життя села, розвитку і процвітання аграрного сектору економіки України, і наша співпраця з аграрними навчальними закладами країни є основним етапом цієї роботи.

Перелік спеціальностей, за якими проводиться набір молодих фахівців у філії ТОВ “Агро Фонд”:

·         агрономія;

·         механізація сільського господарства;

·         технологія зберігання і переробки зерна;

·         облік і аудит;

·         економіка підприємства.

У філії компанії не беруть суворо обмежену кількість молодих людей, а стільки молоді, скільки має бажання працювати на підприємстві. Ці молоді співробітники направляються в ті підрозділи, де є досвідчені фахівці з відповідних напрямків, вчаться, надалі їм пропонується самостійна діяльність.

Молодим фахівцям у філіях підприємства гарантується:

·         динамічна і перспективна робота зі стрімким кар`єрним ростом;

·         разова допомога у зв`язку зі зміною місця проживання;

·         оплата орендованого житла;

·         часткове відшкодування вартості харчування;

·         стабільна офіційна заробітна плата;

·         соціальні гарантії відповідно до законодавства України;

Отже, якщо ви хочете працювати в компанії зі світовим ім`ям, маєте бажання стати професіоналом у своїй справі і отримувати за свою роботу справедливу заробітну плату - ЗАПРОШУЄМО до ТОВ “Агро Фонд”

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua