Про нас

Ми працюємо над розвитком нових, діючих технологій сільського господарства в області кормів, комбікормів для тваринництва
Підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарської продукції - пріоритетне завдання ТОВ «Агро Фонд»
Сьогодні Українське тваринництво розвивається в умовах жорсткої конкуренції, як ніколи актуальним стає підвищення ефективності виробництва - тільки так можна гарантувати конкурентоспроможність нашої продукції на основному ринку збуту.
Сільське господарство, спрямоване на забезпечення населення продовольством їжею і отримання сировини для ряду галузей промисловості, і ми допомагаємо аграріям відповідати на ці та інші виклики, перспективи та підходах до розвитку тваринництва в нашій країні.
ТОВ «Агро Фонд» також працює в напрямку вирощування елітних зернових культур пшениці, ячменю, вівса, соняшнику, кукурудзи, сої, гороху, гречки.

Мета діяльності підприємства – випуск конкурентоспроможної продукції, яка відповідає вимогам ринку та є екологічно чистою та безпечною для вживання людиною, що можна досягти тільки на основі розвитку, модернізації виробництва і підвищення рівня його екологічної безпеки.

Екологічна політика підприємства спрямована на забезпечення ефективного використання та відтворення природних ресурсів (поверхневих та підземних вод, атмосферного повітря, ґрунтів та ін.), охорону навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки виробництв. Керівництво і персонал підприємства повною мірою усвідомлюють важливість і необхідність впровадження технологій з мінімальним впливом на довкілля.

Всі новозбудовані об’єкти ТОВ Агро Фонд пройшли державну екологічну експертизу, основна мета якої, заборонити реалізацію проектів, які становлять підвищену екологічну небезпеку. За цієї мети на підприємстві постійно досліджуються наявні виробничі процеси для оцінки їх впливу на природне середовище та впровадження  сучасних екологічно безпечних технологій.

Захист атмосферного повітря від забруднення:

·         Застосування закритої технології транспортування зернових вантажів.

·         Встановлення мереж аспірації забрудненого повітря з очищенням на пилоочисному обладнанні.

·         Використання пилоочисних установок вищого світового рівня (виробництва Данії, Німеччини).

·         Використання енергозберігаючих технологій  - зерносушарок (виробництва США).

·         Благоустрій та озеленення території підприємства, міст та сіл.

·         Перехід на використання безфосфатних миючих засобів.

·         Контроль продукції, що випускається, за показниками безпечності для здоров’я.

·         Забезпечення господарсько-питних потреб персоналу якісною водою.

·         Впровадження європейського підходу щодо роздільного збирання виробничих відходів з метою подальшої передачі їх ліцензованим організаціям для утилізації або повторного використання.

·       Місця тимчасового зберігання відходів відповідають санітарним та екологічним стандартам.

Підприємство має власну хіміко-технологічну лабораторію, яка, відповідно до галузі акредитації, веде моніторинг довкілля в межах діяльності підприємства та перевіряє продукцію.

В наявності комбікорм мелений і в гранулах, сухий жом стружкою і гранулами.
Дробина пивна, барда спиртова, дріжджі кормові.
Зерно пшениці, ячменю, вівса, соняшнику, кукурудзи, сої, гороху, гречки.
Проводимо доставку, в будь-який регіон України.

 

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, будь ласка, зверніться до нас.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua