Інформація для постачальників

До уваги постачальників сільськогосподарської продукції!

Якщо Ви і далі плануєте співпрацювати з нашим підприємством, будь ласка, заздалегідь підготуйте пакет документів для укладання договору та зверніться у відділ закупок в центральному офісі .

Звертаємо Вашу увагу, що закупівля с/г продукціі відбувається безпосередньо у виробника сільськогосподарської продукції або підприємств-посередників, які гарантують, що сільськогосподарська продукція була придбана безпосередньо у виробника сільськогосподарської продукції (у розумінні підпункту 209.6 ст. 209 розділу V «Податок на додану вартість» та пункту 15 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України).

Для укладення договору поставки зернових та олійних культур постачальники повинні надати у відділ закупок заяву на укладання договору поставки сільськогосподарської продукції, оригінали та копії установчих документів, засвідчені підписом керівника та завірені печаткою.

Підприємствам, які розташовані в інших населених пунктах, прохання надсилати документи на нашу поштову адресу:  Волинська область. Луцький район .село Звиняче. вул. Привокзальна 17.  Поштовий індекс 45725. Та на електронну адресу  -  agrofond@ i.ua

Договір підписується особисто директором підприємства у відділі закупок центральному офісу. Неповний пакет документів, а також документи, не завірені підписом керівника та печаткою, ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ! 

Шановні керівники, звертаємо вашу увагу, що представники ваших підприємств при прийомі-передачі первинної документації та додатків до договору в офісі ТОВ  "Агро Фонд"  повинні мати при собі довіреність на прийом-передачу та паспорт.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua