Законопроект по приватизації опубліковано на сайті Держпродспоживслужби

Проект закону по приватизації, що передбачає передання установ Держветфітослужби трудовим колективам опубліковано на офіційному сайті відомства для його публічного обговорення громадськістю.

 

Про це повідомляє Agro.ReformsUA.
 
Проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі» щодо врегулювання процесу приватизації підприємств та установ ветеринарної та фітосанітарної сфери» розроблявся з метою впровадження спрощеного процесу приватизації, щоб забезпечити прозору передачу засобів виробництва трудовому колективу, із збереженням робочих місць та соціальної значущості закладів ветеринарної медицини та фітосанітарної сфери.
 
«Новелою розробленого законопроекту є те, що ми пропонуємо вважати стартом приватизації рішення Держветфітослужби про передачу установи Фонду держмайна України, - пояснив проектний менеджер аграрної реформи Національної ради реформ Олег Проценко, - ми розробили максимально спрощену процедуру передачі держмайна, коли фактична передача буде здійснюватись згідно вже наявної балансової вартості установ».
 
Експерт додав, що якщо зараз проводити повторну процедуру переоцінки майна, то це дуже затягне приватизаційний процес на роки.
 
Долучайтесь до обговорення проекту та вносьте свої правки та пропозиції за посиланням.

   https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5428-zakonoproekt-po-pryvatyzatsiii-opublikovano-na-saiti-derzhprodspozhyvsluzhby.html

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua