З початку 2016/17 МР темпи експорту українських зернових були рекордними

На початку 2016/17 МР експорт українських зернових просувається високими темпами. Зокрема, на старті сезону Україна експортувала рекордний обсяг ячменю.
 
Про це в інтерв'ю ІА «АПК-Інформ» повідомив перший заступник голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Борис Приходько.
 
На його думку, в поточному сезоні експорт українського ячменю буде рівномірно розподілений протягом усього МР, а основними імпортерами залишаються Саудівська Аравія (понад 40%), Лівія і Китай.
 
Пан Приходько зазначив, що експорт пшениці також просувається рекордними темпами - тільки в серпні на зовнішні ринки було відвантажено 2,85 млн тонн зернової. Основним напрямком поставок є країни Південно-Східної Азії (Таїланд, Індонезія, Філіппіни та Південна Корея). Також він додав, що підтримку ринку надає зниження імпортного мита на пшеницю до 10% владою Індії, яка розглядається трейдерами як досить перспективний ринок збуту.
 
«Не дивлячись на високий рівень кінцевих запасів зернових і світового виробництва, попит на українську сільгосппродукцію залишатиметься на досить високому рівні. Правда, не дуже тішать світові ціни на аграрну сировину - сьогодні вони досягли свого дев'ятирічного мінімуму», - підсумував пан Пріходько.

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/6397-z-pochatku-201617-mr-tempy-eksportu-ukraiinskykh-zernovykh-buly-rekordnymy.html

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua