З 1 травня подорожчали залізничні вантажоперевезення

ПАТ "Українська залізниця", створене на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України, з 30 квітня цього року підвищило тариф на перевезення залізничним транспортом на 15%.

 

Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на прес-службу компанії.
 
"Завдяки даному своєчасному підвищенню тарифів на вантажоперевезення, компанія заробить додаткові 100 млн грн, а якби підвищення тарифів набуло чинності 4-5 травня, то не заробили б, оскільки "Укрзалізниця" втрачає 25-27 млн грн на день", - відзначили в компанії.
 
Раніше "Укрзалізниця" планувала в 2016 році підвищити тариф на перевезення вантажів на 30% у два етапи: з 1 січня 2016 року на 15% і з 1 липня – ще на 15%.
 
2 березня Кабінет міністрів України схвалив проект фінансового плану "Укрзалізниці" з середньорічним підвищенням тарифів на залізничні перевезення вантажів на 10%. Підвищення тарифів планувалося на 1 травня.
 
При цьому у фінплані не передбачено підвищення тарифів на пасажирські перевезення, крім 5% на перевезення в першому класі швидкісних поїздів категорії "Інтерсіті+" і збільшення дохідності від підвищення класності та сервісу деяких поїздів.

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5302-z-1-travnia-podorozhchaly-zaliznychni-vantazhoperevezennia.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua