Як змінюються ціни на овочі для борщу (04.03.2019-07.03.2019)?

Спільний щотижневий моніторинг цін на борщовий набір від компанії FreshBot та Agravery.cоm.

 

Цибуля жовта

Ціни на цибулю стабілізувалися з невеликою тенденцією до зниження - імпортної цибулі було завезено в Україну досить велика кількість, тому середня ціна по Україні склала близько 19,5 грн / кг.

 

Капуста

Триває зростання ціни на капусту, пов'язане з експортним потенціалом продукту і достатньою недостатністю якісного товару. У той же час з'являється все більше імпортної молодої капусти, яка поки не робить істотного впливу на ціноутворення. У зв'язку з цим очікується і підвищення ціни в торгових мережах України, як в західних регіонах, так і в центрі. Середня ціна за минулий тиждень склала 12,0 грн/кг.

 

Буряк

Продовжує показувати стабільність ціна на буряк. Причини - як відсутність експорту, так і хороший урожай в Україні. Попит залишався на тому ж рівні, що і раніше. 8,15 грн/кг - середня ціна за підсумками тижня за 1 кг буряка.

 

Морква

Особливих коливань в ціні на моркву за минулий тиждень помічено не було, ціни коливаються від 8,50 до 10,50 грн/кг.  Середня ціна за підсумками минулого тижня склала 9,3 грн/кг.

 

Картопля

У зв'язку з початком поставок імпортної картоплі, ціни на вітчизняний продукт показували деяке зниження. Залежно від торгової мережі і регіону ціни склали 8,90 - 11,60 грн/кг. 

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua