Як отримати безкоштовну правову допомогу у Telegram-каналі Мінюста

Відтепер корисний безкоштовний юридичний контент буде зібраний в одному місці. У системи безоплатної правової допомоги з’явився власний Telegram-канал. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України Валерія Коломієць у своєму facebook.com.

У Telegram-каналі будуть публікуватися актуальні юридичні поради, які допоможуть краще розуміти свої права. Трудове, сімейне, пенсійне, земельне та інше законодавство з прикладами з практики та порадами щодо механізмів захисту порушених прав. Поради максимально адаптовані для людей, які незнайомі з юридичною термінологією, та детально роз’яснюють правові питання, з якими найчастіше стикаються у побуті, на роботі, під час відпочинку чи у сімейних відносинах тощо.

«Консультації готують кваліфіковані юристи системи БПД з усієї України. Тематика визначається як на підставі звернень за правовою допомогою, так і з огляду на судові рішення, новації законодавства та топ-теми у медійному просторі. Тільки актуальні новини, корисна інформація та приклади з практики», – підкреслила Валерія Коломієць.

Усі пропозиції, ідеї та запитання щодо роботи Telegram-каналу «Безоплатна правова допомога» можна надсилати на e-mail: press@legalaid.gov.ua.

Також інформацію про роботу системи БПД можна знайти у наступних соціальних мережах:

Facebook

Іnstagram

Youtube

Або ж відвідати офіційний сайт

“Якщо залишилися питання – телефонуйте 0-800-213-103, вас безкоштовно проконсультують та порадять, як діяти для вирішення своєї проблеми”, – рекомендує посадовець

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua