ВРУ ухвалила «безвіз» для імпортної с/г техніки

Результат пошуку зображень за запитом "ВРУ ухвалила «безвіз» для імпортної с/г техніки"

Законом вноситься низка змін до законодавства в сфері технічного регулювання, що є необхідними умовами для реалізації положень Угоди про асоціацію з ЄС та зрушить з місця питання щодо укладення з Україною Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угоди АСАА). Це дасть змогу почати процедуру розширення дії Угоди АСАА на сферу сільського господарства.

«Ухвалений закон зробить великий крок до відкриття так званого «промислового безвізу» і відповідно спростить доступ української промислової продукції на ринки ЄС», - зазначив Олег Нестеров, координатор комітету техніки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ).

Законопроект 10183 вносить зміни у 15 законів України та стосується низки питань, пов’язаних з процедурою сертифікації і оцінки відповідності, сфери дії, діяльності органів з оцінки відповідності і технічних служб, які матимуть вплив і на сільськогосподарську сферу, зокрема, затвердження типу тракторів.

«Ухвалений закон дає можливість: 1) визнати результати оцінки відповідності тракторів, виготовлених в інших країнах, якщо вимоги відповідають українським; 2) підписувати на рівні держав договори про визнання результатів оцінки відповідності; 3) на законодавчому рівні закріпити право органів затвердження і технічних служб укладати угоди про визнання результатів», - зазначив Олег Нестеров.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua