Визначено переможців конкурсу врожайності Pioneer Максимум 2018

 

КИЇВ, УКРАЇНА, 20 лютого 2019 року - Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, оголосив результати Загальноукраїнського конкурсу врожайності «Pioneer Максимум 2018», відзначивши лідерів по двох культурах - кукурудзі та соняшнику. Вже традиційно рекордсмени 2018 року в обох категоріях перевищили показники переможців попередніх років. Про це пише propozitsiya.com.

Конкурс врожайності «Pioneer Максимум» в Україні започатковано у 2016 році. Для участі в конкурсі 2018-го року було подано біля 200 заявок від господарств у 6 агрокліматичних зонах України та в зоні на зрошенні. Серед них визначено 33 переможця, які отримали дипломи та відзнаки, а також насіння інноваційних гібридів бренду Pioneer. 

Найпопулярнішими гібридами кукурудзи серед переможців визначені  Р0216, Р8816, Р9911, Р9241, а гібридами соняшника – P64LE25, P63LL06, P64LE99, P63LE113.

В 2018 році в номінації «Кращий врожай гібриду кукурудзи Pioneer» рекордний результат у національному масштабі показав гібрид P0216 -  191,7  ц/га (залікова урожайність зерна при стандартній вологості), вологість при збиранні  - 18,7 %. Цей найвищий результат отримало господарство СТОВ «Дніпро» (Черкаська обл. Площа поля - 120 га. Обробіток – оранка 30см. Попередник – кукурудза). СТОВ «Дніпро» також було переможцем і в попередньому конкурсі. Господарство побило власний рекорд 2017 року у 180,4 ц/га, встановленого з гібридом

P0216 (вологість при збиранні  - 21,7 %).

«Вже багато років ми працюємо з гібридами бренду Pioneer та маємо стале зростання врожаїв за різних погодних умов. Наш результат став можливим завдяки спеціалізованому фаховому догляду та зрошенню ділянок, що веде до оптимізації витрат. Але саме цей гібрид Р0216 має більший потенціал, і в цьому році ми сподіваємось досягти ще більших показників та перевершити отримані результати», - прокоментував перемогу Андрій Душейко, науковий консультант СТОВ «Дніпро».

Кращий врожай гібриду соняшнику Pioneer у 2018 році отримало господарство СФГ «Ганна» з гібридом P63LL06 – 53,0  ц/га (залікова урожайність зерна при стандартній вологості), вологість при збиранні  - 7,1% (Харківська обл. Площа поля - 54 га. Обробіток – оранка. Попередник – озимина). Рекорд перевищує найкращий показник 2017 року у 51,0 ц/га, який досягло господарство ФГ «Перлина Турії» у Волинській області з гібридом P63LE10 (вологість при збиранні - 10,0 %).

«Два роки поспіль ми працюємо з гібридами бренду Pioneer. Завдяки співпраці із Corteva Agriscience вже цього року нам вдалося досягти такого рекордного результату. Ми отримуємо фахову технологічну підтримку та рекомендації протягом всього циклу: від вибору гібриду до збору врожаю. Інноваційні наукові розробки в галузі селекції та правильно обране насіння, сучасні методи захисту рослин, підтверджені польовою практикою, - це запорука нашого успіху. Сподіваємось, що у новому сезоні 2019 року ми отримаємо ще вищі показники врожаїв соняшнику, а також ми плануємо засівати кукурудзу та змагатися вже за кращі показники і по цій культурі», - зазначив Микола Котенко, керівник господарства СФГ «Ганна».

«Співпрацюючи з Corteva Agriscience™, Сільськогосподарським підрозділом DowDuPont, який є партнером міжнародного масштабу та експертизи, все більше сільгоспвиробників України набувають досвіду та опановують найсучасніші технології швидше та ефективніше. Ми пропонуємо не лише інноваційні та надійні рішення, але і забезпечуємо професійну підтримку, - зазначив Сергій Харін, Керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience. - Як результат, українські сільгоспвиробники з року в рік отримують стало зростаючі показники врожайності, при цьому високий результат залежить не лише від агрокліматичних умов, а все більшою мірою – від фаховості агрономів. Завдяки цьому конкурсу ми прагнемо заохотити саме таких професійних і натхненних виробників».

Про Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont

Corteva Agriscience™ , Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont (NYSE: DWDP), має стати публічною незалежною компанією, коли попередньо оголошений процес роз'єднання завершиться до червня 2019 року. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences. Corteva Agriscience забезпечує виробників в усьому світі найповнішим портфелем у галузі, в тому числі деякі з найвідоміших брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Encirca®, нещодавно представлений Brevant™ Seeds, а також удостоєні нагород продукти захисту рослин, одночасно представляючи ринку нові продукти надійного портфоліо.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua