Великий виробник спецдобрива Valagro інвестує 2 млн євро в новий науковий центр

 

Великий виробник спецдобрива Valagro інвестує 2 млн євро в новий науковий центр фото, ілюстрація

Компанія Valagro витрачає 4% обороту на наукові дослідження, а це 6 млн євро на рік. Valagro виділила 2 млн євро на створення нового наукового центру, який вже почали будувати. Про це повідомив Джованні Поверо, фахівець з фізіології рослин компанії Valagro в ході зустрічі дистриб'юторів спецдобрива, організованої компаніями Valagro і AgriSol 9 листопада 2018 року, пише propozitsiya.com з посиланням на Інфоіндустрія.

Стратегія компанії Valagro - створювати багатофункціональні продукти. «Ми не віримо в ефективні препарати з одним компонентом. Ми намагаємося створити багатофункціональний продукт. Будь-то бактерії, мікроводорості або що інше - по кожному компоненту лабораторія накопичує дослідження», - заявив пан Поверо.

Експерт порівняв процес створення італійських спецдобрив з виробництвом вина. «Як хороше вино вимагає час для приготування, так потрібні тривалі процеси при створенні компонентів, екстракції. Після екстракції компонентів йде змішування. Але тут потрібно переконатися, що не випаде осад і не буде проблем. Оцінюється стабільність, щоб препарат і через 2 роки не втратив ефективність. Потрібно довести, що продукт не підлягає розпаду», - впевнений Джованні Поверо.

Хостас Дімасіс, фахівець з агрономії компанії Valagro розповів: Мегафол - це продукт номер один з продажу. За Мегафол ми провели 292 дослідження в 19 країнах на 46 культурах. Доведено, що зростання врожайності при правильному застосуванні становить в середньому 15%. Взагалі діапазон становить 10-20%.
Переваг у препарату достатньо. Мегафол змішується з більшістю існуючих засобів захисту рослин (ЗЗР). Дуже швидка реакція рослини на цей препарат - всього кілька годин. Valagro продає 2 млн літрів Мегафол в рік, це означає, що препарат використовується на великих площах.
Експерти відзначили, що остання тенденція на агрохімічному ринку - відмова від синтетичних гормонів, що і в Україні було популярно, на користь біо-стимуляторів.
Valagro є провідною компанією в області виробництва і продажу біостимуляторів і поживних добавок, і її 12 філіях, розташованих по всьому світу.

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/velikiy-virobnik-specdobriva-valagro-investuie-2-mln-ievro-v-noviy-naukoviy-centr

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua