Valtra починає оснащувати трактори новою коробкою передач

Valtra починає оснащувати трактори новою коробкою передач фото, ілюстрація

8 січня в ході найбільшої в Великій Британії виставки сільгосптехніки LAMMA-2019 були представлені 2 моделі тракторів Valtra з оновленою коробкою передач. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт виробника.

Головна відмінність оновлених моделей А104 і А114 стала коробка передач HiTech 4. Це 4-ступенева коробка передач з 16-ма швидкостями руху вперед і 16-ма — назад. Коробка передач оптимізована для польових та господарських робіт на фермі на 6 швидкостях у діапазоні 4–12 км/год —  найпопулярнішому під час виконання цих операцій. Ходозменшувач дає змогу збільшити діапазон швидкостей до 32 як уперед, так і назад і рухатись на швидкості менше 100 м за годину на оборотах двигуна 1400 об/хв.

Коробка передач розроблена для більш плавного і легшого керування з мінімальним застосуванням педалі зчеплення. Управління трактором здійснюється за допомогою перемикачів, розташованих на ергономічних важелях. На тракторі реалізована низка автоматичних і програмованих функцій. Робота переднього навантажувача стала ще точнішою завдяки новим приладам електронного контролю, що керуються за допомогою джойстика, функції якого можуть бути опційно розширені, амортизатору SoftDrive та замиканню гідравлічного обладнання.

Також у оновлених моделях підвищено комфорт роботи механізатора. Механічна підвіска забезпечує кращу стабільність, а її рівень може бути попередньо налаштований, як в серіях N або Т тракторів Valtra.

Також полегшено контроль роботи трактора завдяки новій панелі приладів. Показники з панелі інструментів відмінно зчитуються навіть за яскравого сонця. Дисплей легко налаштувати, щоб він відображав інформацію максимально відповідно до поточного робочого завдання.

Дані моделі з коробкою передач HiTech 4 обладнуються 4-циліндровими двигунами AGCO Power AWFC потужністю відповідно 100 і 110 к. с. На замовлення вони можуть обладнуватися переднім ВВП та переднім зчепленням.

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/valtra-pochinaie-osnashchuvati-traktori-novoyu-korobkoyu-peredach

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua