В Україні запустили першу партнерську платформу для аграріїв

 

В Україні запустили першу партнерську платформу для аграріїв фото, ілюстрація

Компанія "Кернел" запустила першу в Україні комунікаційну платформу для аграріїв Open Agribusiness, пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

Мета проекту - передача досвіду використання сучасних технологій і впровадження інноваційних рішень партнерам-сільгоспвиробникам для максимізації урожайності і зростання маржинальність з кожного гектара.

"Особливість великих агрокомпаній полягає в тому, що, керуючи великим земельним банком, ми накопичуємо величезну кількість інформації. Це дані багаторічних досліджень в частині застосування на наших полях в різних регіонах сортів, гібридів, засобів захисту рослин, норм добрив, а також дані космічного моніторингу врожайності, GPS-моніторингу техніки. Ми починаємо бути компанією BigData. Команда "Кернел" навчилася систематизувати і аналізувати свою базу знань, а також вибудовувати алгоритми прийняття найкращих бізнес-рішень для мінімізаціі помилок і отримання високих врожаїв з оптимальною собівартістю.

Запускаючи програму Open Agribusiness, ми прагнемо змінити консервативну позицію закритості українського агробізнесу філософією прозорості та обміну досвідом. Компанія "Кернел" готова передавати свій досвід партнерам-аграріям, що безсумнівно дасть їм знання та інструменти для розвитку власного виробництва", - відзначає генеральний директор "Кернел" Євген Осипов.
На порталі Open Agribusiness розміщені результати застосування різних технологій вирощування культур на полях компанії в різних регіонах. Крім того, платформа забезпечує партнерам доступ до системи супутникового моніторингу Cropio.
 
"У Cropio формується паспорт поля, який включає історію кожного поля з інформацією про сівозміну і врожайності за кілька років, шкідників, неоднорідності грунтів і т.д. Програма прогнозує врожайність на різних етапах розвитку культур поточного сезону, будує графіки розвитку рослин, що дає можливість порівняти, як один і той же гібрид розвивається на різних полях, в порівнянні з минулим роком", - коментує керівник служби рослинництва агробізнесу" Кернел "Костянтин Шитюк.
Окремий розділ містить опис концепції та умов Форвардної програми фінансування від "Кернел", яку партнери можуть використовувати для розвитку свого бізнесу.
Крім актуальних закупівельних цін на зернові та олійні культури, які оновлюються на порталі Open Agribusiness в режимі реального часу, при необхідності користувач може також подивитися історію цін на певний період. У розділі "Закупівельні ціни" встановлений зручний фільтр по культурам, регіонах, логістиці, а також шаблони бланків документів для партнерів. У блоці "Новини" партнери можуть відстежувати не тільки події Компанії, але також аграрні новини України та світу.

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/v-ukrayini-zapustyly-pershu-partnersku-platformu-dlya-agrariyiv

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua