В 2019 році фермери отримали 4,4 млрд грн держдопомоги

У агросекторі в 2019 році фермери отримали 4,4 млрд грн за програмами держпідтримки. Це допомога для 230 тисяч людей. Про це написав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов у своєму Фейсбук.

“Так само, в 219 році були і програми по підтримці українських виробників на внутрішньому ринку та на міжнародній арені. Тут ми працювали щоб розширити зону вільної торгівлі (Великобританія, Канада, Турецька Республіка), збільшити кількість ринків, доступних нашим агровиробникам, дати можливість малим та середнім виробникам-експортерам ввозити до США низку товарів без ввізного мита, лобіювали укладання контрактів на експорт, захищали інтереси саме українських виробників на внутрішньому ринку”, – написав міністр.

“Ми прибирали непотрібні бар’єри та застарілі регулювання, наприклад санкції до підприємств, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність (скасували 27 000 санкцій!) або ліцензії у сфері телекомунікацій, які закон не вимагає”, – підкреслив він.

“За півроку було створено фундамент для залучення інвестицій, які є рушієм економічного зростання згідно нашої стратегії: активно передаємо підприємства на Фонд держмайна, тривають концесійні конкурси, у парламенті продовжується розгляд земреформи, тим часом ми готуємо належну інфраструктуру та землевпорядкування, адаптуємо трудове законодавство до сучасності”, – підсумував урядовець

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua