УЗА визнана найефективнішою асоціацією 2018 року

Українська Зернова Асоціація (УЗА) другий рік поспіль визнана найефективнішою асоціацією року за версією «Української Асоціації професіоналів в сфері GR та лобістів».

Зокрема, 27 лютого 2019 року відбулася церемонія нагородження фіналістів та переможців ІІ Всеукраїнська премія «Кращий GR спеціаліст 2018 року», під час якої УЗА стала переможцем у номінації «Найефективніша профільна Асоціація Року».

«Дуже приємно другий рік поспіль отримувати вагому нагороду та бути високо оціненими кращими GR професіоналами та лобістами країни. У 2018 році УЗА підтвердила свою високу ефективність та показала чудові результати, про які знають не лише в Україні, але і закордоном», — прокоментував нагороду Президента УЗА Микола Горбачьов.

Він також додав, що УЗА активно та плідно працювала у 2018 році, особливо по ключових напрямках зернового ринку — логістика та зберігання зерна, фітосанітарний контроль, фіскальна політика, міжнародна діяльність.

«Таке високе визнання підкреслює важливу роль бізнес-асоціації у житті країни, а гарні результати — підтверджують правильність обраного вектору роботи асоціації. УЗА не зупиняється на досягнутому і буде продовжувати працювати на благо українського зерна як в середині країни, так і на міжнародній арені», — наголосив Микола Горбачьов.

Нагадаємо, 29 березня 2018 року Українську зернову асоціацію було нагороджено дипломом переможця Першої Премії «Кращий GR-спеціаліст року» у номінації «Найефективніша профільна Асоціація 2017 року».

Інформаційна довідка:

Українська Зернова Асоціація (далі — УЗА) — це об’єднання виробників, переробників та найбільших експортерів зерна, що створена в 1998 році. Основною метою діяльності УЗА є захист законних спільних інтересів своїх членів, сприяння формуванню та розвитку загальнонаціонального ринку зерна в Україні, а також, утворення необхідних організаційних, економічних, правових та соціальних умов в інтересах розвитку бізнесових структур ринку зерна в Україні.

Членами УЗА є всесвітньо відомі українські та транснаціональні компанії, найбільші вітчизняні експортери та виробники зерна, що експортують близько 90% українського зерна.

Премія «Кращий GR-спеціаліст року» — це Всеукраїнська премія, що організована «Українською Асоціацією професіоналів в сфері GR та лобістів» та має на меті розвиток відкритої та прозорої діяльності представників сфери GR, дотримання етичних правил та міжнародних стандартів комунікації у своїй професійній діяльності шляхом популяризації їх професійних досягнень, практичних справ, через підвищення значущості фахівців у вітчизняному бізнесі та підвищення позитивного сприйняття GR-спеціалістів в українському суспільстві.

Премія «Кращий GR-спеціаліст року» об’єднує корпоративних професіоналів та профільні організації, що практикують в сфері Government Relations, Public Affairs, Public Advocacy з метою представництва інтересів бізнесу в діалозі з органами влади, та висвітлити їх професійні досягнення для отримання загальнонаціонального визнання та подальшого розвитку цього перспективного напряму роботи в Україні.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua