Українська пшениця проходить випробування в Угорщині та Молдові

З 2015-2016 року кілька сортів пшениці селекції Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла НААН України проходять випробування в Угорщині та Молдові.

 

Про це повідомив виконавчий директор HungarySeed kft. Габор Мароші під час Всеукраїнського Дня поля у Миронівському інституті, пише AgroPolit.
 
«В Угорщині протягом 15 років пшениця сорту «Миронівська 808» займала лідируючі позиції на полях і інститут ім В. М. Ремесла є відомим закладом в моїй країні. Тому співпраця між нашими країнами не може розвиватися тільки в одному напрямку, коли угорське насіння потрапляє до України, але і ваше насіння повинно бути внесене в угорський реєстр, а згодом - і в європейський», - зазначив він.
 
Інститут проводить роботу не тільки з селекції та продажу насіння, а і впровадження нових технологій вирощування зернових та їх регламентації.
 
«Ми провели декілька круглих столів і створили відділ агротехнологій і тепер діяльність інститут буде заключатися не лише в продажі насіння, а і в реалізації технологій. Вже на осінь ми посіяли такі попередники, як кукурудзу, соняшник і сою, і наступного року ми продемонструємо плоди нашої діяльності на демо-полігоні», - заявив директор Миронівського інституту пшениці Олександр Демидов.
 
Керівник інституту зауважує, що головний результат роботи закладу - це не кількість зареєстрованих сортів, а загальна площа земель, засіяних миронівським насінням.
 
«Через рік-півтора ми хочемо вийти на показник в 2,5 млн га і зараз активно працюємо над цим. Ми приділяємо велику увагу маркетингу, щоб не відставати від іноземних компаній. Інститут заклав 35 полігонів ярих культур та 35 полігонів озимих у 42 фермерських господарствах-партнерах, що знаходяться в 20 областях України», - говорить Олександр Демидов.

  https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5655-ukraiinska-pshenytsia-prokhodyt-vyprobuvannia-v-ugorschyni-ta-moldovi.html 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua