Україна залучить Японію до програми підтримки малих фермерів - Кутовий

Україна працює над залученням Японії до програми підтримки малих фермерів та підвищенні стандартів якості української продукції.

 

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі з представниками японської компанії "Марубені".
 
"Під час зустрічі з Послом Японії Сумі Шігекі ми запропонували японській стороні підключитися до програми підтримки малих фермерів, і їх зорієнтувати на органічне виробництво", - зауважив міністр.
 
Він зазначив, що у стандартах якості Україна хотіла б орієнтуватися на Японію. 
 
"Якщо Україна за стандартами якості буде працювати з Японією, то з усім світом ми будемо працювати взагалі без проблем. Я особисто зацікавлений, щоб японські стандарти якості тестувалися через виробничі можливості в Україні", - зазначив очільник відомства
 
Зі свого боку, представники японської компанії повідомили, що компанія "Марубені" є першою компанією, яка намагається відновити поставки сухих молочних продуктів.
 
"Ми намагаємось довести нашим японським колегам, що в Україні існують компанії, які готові випускати якісні продукти. Також українська курятина може бути конкурентоспроможною на японському ринку. В Японії існує дефіцит вершкового масла, і українські компанії зацікавлені у налагодженні поставок цієї продукції", - зазначили японські колеги.  
 
Як зауважив Тарас Кутовий, Україна наразі працює над тим, щоб мати торгового представника таких великих корпорацій, як "Марубені".
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5479-ukraiina-zaluchyt-iaponiiu-do-programy-pidtrymky-malykh-fermeriv-kutovyi.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua