Україна відкриє торгівельні представництва у 5 країнах

Китай, Єгипет та Німеччина – пріоритетні країни для відкриття у них торговельних представництв України у 2020 році. Про це у бліц-інтерв’ю AgroPolit.com розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговий представник України Тарас Качка.

«У планах на цей рік – відкрити торговельні представництва у п’яти країнах. У нас на це є бюджет, розробляємо нормативні документи. Я гадаю, на друге півріччя у нас з’явиться хоча б одне представництво”, – розповів Тарас качка.

“Ще треба зрозуміти питання підпорядкування, оплати праці тощо. Щойно це все допрацюємо, відразу запустимо конкурс та оберемо спільно, де ж відкриємо. Серед пріоритетних розглядаємо Китай, Єгипет та Німеччину.

За словами посадовця, це будуть два типи країн.

“Або в яких нам потрібно посилення: або де маємо перспективний ринок, як Єгипет, котрий є воротами до Африки, або таких об’ємів, як Китай, або ж це місця формування глобальної політики як, наприклад, Брюссель чи Женева. Орієнтуємося на країни, де в нас має зростати експорт», – додав він

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua