Україна та Єгипет активізують співпрацю в аграрній сфері

У січні-жовтні поточного року товарообіг між Україною і Єгиптом в аграрній сфері перевищив 1 мільярд доларів. Основними продуктами українського експорту на єгипетський ринок стали зернові та олійні культури.

 

Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства України з посиланням на заяву заступника глави відомства Ольгу Трофимцеву, передає УНІАН.
 
"Ця країна (Єгипет - ред.) є головними "воротами" для виходу українських товарів на інші африканські ринки. Ми зацікавлені не тільки в диверсифікації товарної структури нашого експорту в Єгипет, але і в збільшенні імпорту якісної продукції, в якій у нас є потреба, з Єгипту", - цитує прес-служба Трофимцеву. 
 
Згідно з повідомленням, сторони найближчим часом планують провести засідання спільної міжурядової комісії з економічного і науково-технічного співробітництва, в ході якої будуть підписані важливі двосторонні угоди. 
 
За даними Мінагропроду, Єгипет зацікавлений інвестувати в українське сільське господарство, туристичну галузь, спільні наукові проекти, а також проведення спільних торгових місій і розвиток співпраці між країнами на урядовому рівні. 
 
Як повідомлялось раніше, на початку грудня українські аграрні підприємства отримали дозволи на експорт яловичини в Єгипет, а у серпні - курятини. Квота на постачання курятини становить 12 тис. тонн.
 
У 2015 році Єгипет був другим після Китаю імпортером української сільськогосподарської продукції.

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/6887-ukraiina-ta-iegypet-aktyvizuiut-spivpratsiu-v-agrarnii-sferi.html

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua