Україна готова збільшувати поставки агропродукції на ринок Туреччини

Українська сторона готова збільшувати поставки на ринок Туреччини ряду продукції, зокрема зернових, м'ясо-молочної продукції, риби та меду.

 

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики, посилаючись на заяву заступника голови Мінагрополітики Владислави Рутицької.
 
«Туреччина входить в ТОП - 10 країн, з якими Україна має найбільший товарообіг (займає 4-те місце) та посідає 5-те місце по експорту та 4-те - по імпорту. В рамках комісії з питань сільського господарства з турецькими колегами ми  домовились про розвиток всебічної взаємодії у агропромисловому комплексі, розширення співробітництва у тваринництві, рослинництві, у сфері карантину та захисту рослин, розвиток співробітництва у сфері рибного господарства», - відзначила Рутицька.
 
Вона додала. що співпраця з Туреччиною – один з перспективних напрямів роботи, які потребують актуалізації та поглиблення співпраці.
 
«За результатами домовленостей в рамках комісії нам є вкрай важливо донести до товаровиробників та експортерів інформацію щодо доступу до ринку сільськогосподарських товарів Туреччини в рамках майбутньої Угоди про вільну торгівлю. Але, в першу чергу, хочу відзначити, що в рамках переговорного процесу позиція України ґрунтується на принципах, які спрямовані на розширення торгівлі та взаємовигідний доступ до ринків сільгосптоварів», - зазначила Владислава Рутицька.
 
Також  Владислава Рутицька візьме участь у підписанні заключного Протоколу Десятого засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торгівельно-економічного співробітництва.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5379-ukraiina-gotova-zbilshuvaty-postavky-agroproduktsiii-na-rynok-turechchyny.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua