Україна експортує 1,5 млн т кукурудзи до Індії

Учасники ринку повідомили, що Індія вже уклала контракт на імпорт 100 тис. т кукурудзи з України. Хоча офіційно це ще не підтверджено, але трейдери стверджують, що ця партія не буде єдиною. Про це повідомляє aaa-agro.com

Всього Україна може експортувати  до Індії цього року майже 1,5 млн т кукурудзи. За твердженням експертів-індусів можливе збільшення навіть до 2-х млн т, оскільки прогнозований урожай кукурудзи в Індії буде на 21,5% менше торішнього. Загалом тваринники, птахівники та виробники крохмалю разом використовують 75% від урожаю країни. І ще додатково 1 млн тонн потребують виробники м’яса птиці, щоб не втратити обсяги виробництва, в порівнянні з минулим роком.

Наразі уряд Індії опрацьовує питання про введення імпортного мита на кукурудзу в розмірі 60%, хоча на тлі дефіциту внутрішнього ринку і зростання цін це досить дивно. Станом на початок березня 2019 р. ціни внутрішнього ринку зросли на 70% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У ключових регіонах виробництва кукурудзи в Індії середні оптові ціни піднялися до $290-292/т. Але поставки кукурудзи з України відбуватимуться за системою TRQ — дозволений імпорт продукції певної кількості товару за зниженою тарифною ставкою.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua