Україна долучилася до програми COSME

Україна офіційно долучилася до європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME. Відповідну угоду підписано у Брюсселі.

 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.
 
«Нарешті Україна підписала Угоду і наші підприємці можуть активно користуватися великою кількістю привілеїв, які надає програма COSME. Ми публікуємо переклад робочої програми на 2016 рік, тож рекомендую всім підприємцям, організаціям та установам, які зацікавлені у власному розвитку якнайшвидше ознайомитись із програмою та користуватись усіма можливостями, які ми сьогодні отримали», - зазначила Юлія Клименко, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.
 
Як зазначається, доступна для України програма на поточний рік складається з 25 підпрограм, які класифіковані за трьома напрямами: спрощення виходу МСП на зовнішні ринки, поліпшення умов для конкурентоспроможності та формування культури ведення бізнесу.
 
При цьому підтримуються проекти різної тематики, включаючи туризм, хімічну галузь, полегшення доступу до держзакупівель, зниження адміністративного навантаження, захист прав інтелектуальної власності для компаній, що працюють в країнах, що не є членами ЄС.
 
Приймати участь у проектах COSME можуть представники малого та середнього бізнесу, громадські організації, установи, агенції регіонального розвитку, освітні установи, а також бізнес-асоціації, профспілки, кластери та органи державної влади.
 
За інформацією міністерства, Україна стала восьмою країною за межами ЄС, що приєдналася до програми COSME. Також серед цих країн Чорногорія, Македонія, Молдова, Туреччина, Албанія, Сербія і Вірменія.
 
Детально про те, як долучитися до програми COSME можна дізнатися за посиланням.

   https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5358-ukraiina-doluchylasia-do-programy-cosme.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua