У жовтні 2018 року Укрзалізниця перевезла зернових на 4% більше, ніж роком раніше

 

У жовтні 2018 року Укрзалізниця перевезла зернових на 4% більше, ніж роком раніше фото, ілюстрація

У жовтні 2018 року Укрзалізниця перевезла на 4% зернових більше, ніж за відповідний період минулого року, при цьому на експорт – на 4,8% більше, ніж торік. Про це повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов, пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу  ПАТ «Укрзалізниця”.

«Особливістю нинішнього маркетингового сезону є те, що ранніх зернових було зібрано майже на 9% менше, ніж торік. Це зумовило зміну обсягів помісячних перевезень залізницею протягом року. У жовтні, коли зібрали врожай пізніх зернових, ми перевезли зерна і продуктів перемолу на 8,7% більше, ніж у вересні. Така динаміка демонструє правильність управлінських рішень, прийнятих керівництвом Укрзалізниці», – зазначив Євген Кравцов.

Він також повідомив, що у 2018 році є позитивна динаміка в перевезеннях зерна та продуктів перемолу порівняно з минулорічними показниками. Так, якщо в жовтні 2017 року Укрзалізниця перевезла 3 млн 72 тис. тонн, то в жовтні цього року – 3 млн 193 тис. тонн зернових. «Отже, ми фактично на 4% більше перевезли зернових у жовтні поточного року, при цьому на експорт – на 4,8% більше ніж торік», - повідомив Євген Кравцов.

В Укрзалізниці зауважують, що ключовими чинниками, завдяки яким компанія сьогодні збільшує обсяги перевезень зернових, стали маршрутні відправлення, оптимізація внутрішніх процесів та інфраструктури. «Маршрути – це основа для збільшення перевезень зернових вантажів. Ми отримали позитивний результат у вигляді зменшення часу обігу зерновозів. Зараз із клієнтами систематично працюємо над збільшенням кількості станцій, які можуть відправляти маршрути, активно застосовуємо технологію ступінчастих маршрутів. Додатковий ефект дало покращення внутрішніх процесів та часткова оптимізація інфраструктури на період піку перевезень. Це дало можливість максимально оптимально розподіляти доступні тягові ресурси. Також останнім часом покращилася ситуація з розвантаженням вагонів у морських портах, завдяки чому зерновози менше часу затримуються під вантажними операціями», – розповів Євген Кравцов.

Окрім цього, почала давати ефект скоординована робота Укрзалізниці з усіма учасниками логістичного ланцюжка: власниками вантажів, портами, зернотрейдерами та Міністерством аграрної політики та продовольства, що відбувається під егідою Уряду. Під час засідань міжвідомчого штабу з організації та забезпечення перевезення сільськогосподарської продукції всі учасники ринку погодилися, що є низка проблем, які потрібно розв’язувати не лише в Укрзалізниці, а й, наприклад, у портах, у достатніх потужностях для зберігання зернових.

«Завдяки посиленій увазі керівництва Уряду та профільних міністерств проблематику з перевезеннями зернових нарешті повністю розкрили. Учасники ринку почули пропозиції Укрзалізниці й почали приймати правильні комплексні рішення, які дали позитивний ефект. Вчора ми вперше змогли завантажити за добу понад 2 тисячі вагонів зернових. Безумовно, що спільно ми можемо досягнути ще кращих результатів. Сподіваємося, що завдяки конструктивній роботі поступово вирішуватимуться й інші актуальні питання, які дозволять нарощувати обсяги перевезення зернових», – зазначив Євген Кравцов.

Ключові слова: Укрзалізницязерно

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/u-zhovtni-2018-roku-ukrzaliznicya-perevezla-zernovih-na-4-bilshe-nizh-rokom-ranishe

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua