У держбюджеті 2017 планується передбачити 5,5 млрд грн на підтримку АПК

Уряд планує виділити на підтримку малих та середніх фермерів 1% від виробленої продукції аграрного сектору, які будуть спрямовані на потреби фермерських господарств.

 

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.
 
"Впевнений, що ці гроші допоможуть фермерам створити нові робочі місця, вийти на європейські ринки, стати конкурентоспроможними та подекуди відродити села", - прокоментував пропозицію Кабміну Тарас Кутовий, міністр аграрної політики та продовольства України.
 
У вступному слові прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пояснив, що згадані кошти підуть на державну підтримку саме малих та середніх фермерських господарств.
 
«Ми хочемо, щоб ті хто має землю, обробляє її, виробляє українську продукцію, отримали відповідну підтримку держави. Сільгосптехніка, мала механізація, це те, що сьогодні потребує український аграрій», - зазначив прем’єр.
 
Як повідомлялось раніше, Тарас Кутовий представив Уряду проект щодо виділення 1% ВВП від аграрної продукції до держбюджету 2017 року на розвиток малого та середнього фермерства. Така пропозиція, продиктована стратегічним планом реформування галузі "3+5", розробленим та взятим до виконання у Мінагрополітики. Реформа держпідтримки передбачає створення комфортних умов для розвитку дрібних фермерських господарств та стимулювання виготовлення продукції з доданою вартістю. Головними принципами держпідтримки фермерів мають стати адресність та прозорість.

   https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/6020-u-derzhbiudzheti-2017-planuietsia-peredbachyty-55-mlrd-grn-na-pidtrymku-apk.html

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua