У 2016 році урожай пшениці сягне 24,38 млн т

 

Згідно з даними дослідження, проведеного в червні поточного року, врожайність пшениці в Україні в 2016 році буде на рівні 3,89 т/га, а урожай становитиме 24,38 млн т.
 
Такий прогноз озвучила компанія SmartFarming за результатами SmartCropTour, проведеного спільно з «ОDА Україна», пише AgroPortal.
 
Дослідження охопило всі важливі регіони України відповідно до структури посівних площ у 2016 році. Сумарні маршрути перевищили 4 тис. км, а виміри були взяті зі 111 точок.
 
Під час кроп-туру фахівцями було помічено велику кількість попелиці на посівах пшениці. Також особливу увагу вони радять приділити контролю фузаріозу посівів. При цьому рясні опади протягом вегетації і під час дозрівання колоса не тільки можуть спровокувати захворювання, але і негативно вплинути на якість зерна, зокрема на такі показники як вміст клейковини і натуру.
 
«Ситуацію наразі можна поліпшити тільки позакореневого підживлення по колоску», - вважають експерти SmartFarming.
 
За прогнозами дослідників, є велика ймовірність того, що ціни до вересня будуть плавно підніматися від 120 до 135 дол./ т.
 
«Таким чином, якщо в наступних звітах USDA перегляне свою оцінку врожайності пшениці в Україні в бік підвищення, при цьому залишивши незмінною оцінку площ, це призведе до ще більшого зниження цін на українську пшеницю і відриву від світового ринку, а також до більш затяжного періоду відновлення кореляції українського ринку зі світовим», - додали експерти.
 
Як повідомлялось раніше, за останніми прогнозами USDA, врожайність пшениці в Україні становитиме 3,75 т/га, а валовий збір - 24 млн т.

   https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5783-u-2016-rotsi-urozhai-pshenytsi-siagne-2438-mln-t.html


 
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua