Травневі дощі в України негативно впливають на стан посівів озимини

Затяжні дощі в центральних і східних областях України несприятливо позначаються на стані посівів озимих культур.
 
Про це повідомляють експерти АПК-Інформ з посиланням на дані опитування сільгоспвиробників, яке проводилося в ході дослідження ринку ЗЗР і посівного матеріалу озимих та ярих культур в Україні.
 
"Багато аграріїв повідомляють, що за останні тижні травня цього року норма опадів, що випали, перевищує допустимі місячні показники. У зв'язку з цим ураження посівів хворобами становить 30-50% від загальної площі. Поодинокі оператори ринку повідомляли про ураженість до 80% посівів", - зазначають експерти.
 
При цьому сільгоспвиробники відзначають, що через тривалі дощі не завжди вдається проводити обробку пестицидами. В результаті рослини переростають необхідну для проведення обробки фазу, що може знизити ефективність проведення цих заходів.
 
Крім того, фермери, які змогли обробити посіви пестицидами в середині-кінці травня, повідомляють, що рясні опади змили препарати з рослин, а це призводить до необхідності повторних обробок.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5532-travnevi-doschi-v-ukraiiny-negatyvno-vplyvaiut-na-stan-posiviv-ozymyny.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua