Розмір безвідсоткового кредиту для фермерів буде збільшено до 500 тис. грн

Розмір безвідсоткового кредиту, який фермер може отримати в Українському державному фонді підтримки фермерських господарств у наступному році збільшиться з 250 до 500 тис. грн.

 

Про це під час дискусійної панелі на тему підтримки і фінансування малого та середнього фермера в рамках Міжнародного форуму Agroport West Lviv 2016 заявив генеральний директор Укрдержфонду Іван Слободяник, повідомляє Kurkul.
 
"А наповнення Укрдержфонду має бути збільшене у 10-15 разів, порівняно з тим, що є зараз", додав він.
 
За словами Слободяника, збільшення суми кредиту для фермерів ініціював міністр Мінагропроду Тарас Кутовий в рамках стратегії «3+5». Також, за вимогою міністра, пріоритет у кредитуванні надаватиметься фермерам з земельним банком до 500 га.
 
«Сума у 250 тис. грн на сьогоднішній день не є цікавою для фермерів. При курсі 8 грн за долар це був трактор «Білорус». Зараз за такі гроші максимум можна придбати сівалку», — говорить він.
 
Також Іван Слободяник на цьому заході презентував концепцію реформування Укрдержфонду. За його словами, до постанови, яка регулює діяльність фонду, будуть внесені зміни, що дозволять побудувати формат його роботи за європейським зразком.

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5477-rozmir-bezvidsotkovogo-kredytu-dlia-fermeriv-bude-zbilsheno-do-500-tys-grn.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua