Прокуратура знищує одне з найбільших і найуспішніших садівничих господарств

 

Прокуратура знищує  одне з найбільших  і найуспішніших садівничих  господарств фото, ілюстрація

Прокуратура Тернопільської області повідомила, що припинила незаконне використання фермерським господарством 520 га землі навчального закладу. Про це пише www.propozitsiya.com  з посиланням на www. tern.gp.gov.ua.

Незаконним визнано договір про спільну діяльність між Бучацьким коледжем Подільського державного аграрно-технічного університету та фермерським господарством «ГАДЗ», укладений  в січні 2017 року. За умовами цієї угоди, до обробітку земельної ділянки, переданої вищому навчальному закладу, площею 520 га та вартістю 15 млн грн, допущено приватного агровиробника. На думку прокуратури останнє суперечить чинному законодавству.

Тому, прокуратурою Тернопільської області пред’явлено позов в порядку господарського судочинства про визнання угоди не чинною та звільнення земельної ділянки.
Рішенням Господарського суду Тернопільської області позовні вимоги прокуратури задоволено повністю. 

Нагадаємо, що  фермерське господарсво «Гадз» спеціалізується на вирощуванні фруктів та ягід. Також вони вирощували саджанці для європейського ринку, наприклад, лише з 2012року по 2016 рік ними було посаджено більш ніж 600 га саду, зокрема 50 га розсадника плодових дерев, частина яких вирощується для експорту до ЄС. Господарство налагодило експорт яблук до Швеції та почало поступове введення в дію фруктосховища з РГС розрахованого на 40 тис тонн. У відкритті фруктосховища приймав участь президент України Петро Порошенко. Таким чином, судове рішення приведе до знищення успішного бізнесу.

Ключові слова: фермерское хозяйствоГадз

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/prokuratura-znishchuie-odne-z-naybilshih-i-nayuspishnishih-sadivnichih-gospodarstv

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua