Обсяг капітальних інвестицій в агропромисловий комплекс України у 2018 році становив 90 мільярдів гривень.

Пем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що обсяг капітальних інвестицій в агропромисловий комплекс України у 2018 році становив 90 мільярдів гривень.

За словами глави уряду, наразі агропромисловість формує близько 40% валютної виручки України, а українська сільськогосподарська продукція представлена на ринках 190 країн світу, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Володимир Гройсман

Прем'єр-міністр України

«Агропромисловий комплекс – це рушійна сила нашої економіки і гарант продовольчої безпеки України і світу. Наша продукція представлена у 190 країнах світу, ми входимо в ТОП-7 експортерів продовольства. Але наш потенціал більший. Наше завдання: збільшувати поглиблену переробку продукції. І в найближчі роки ми будемо мати більші інвестиції в розвиток АПК, створення нових продуктів, що будуть представлені на внутрішньому та зовнішніх ринках під маркою «made in Ukraine»»

Прем’єр також додав, що у 2017-2018 роках обсяг фінансової допомоги аграріям склав 9,2 млрд грн, а  у 2019 році становитиме майже 6 млрд грн.

«Гроші направлятимуть на найбільш затребувані напрямки: тваринництво, часткову компенсацію купівлі техніки українського виробництва. Один з ключових акцентів – підтримка фермерського руху, який з часом має сформувати основу агросектору України. Вже зараз у країні налічується 33,1 тис. діючих фермерських господарств, що становить 67,6% від загальної кількості господарюючих юридичних суб’єктів, зайнятих у сільському господарстві»

— Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку надасть довгостроковий кредит у розмірі до $48 мільйонів одній із найбільших українських аграрних груп «Кернел». Група Андрія Веревського стала найбільшим власником земельного банку України.

Тим часом Індія визнана країною-лідером серед імпортерів української аграрної продукції у 2018 році. За підсумками минулого року, обсягу аграрного імпорту до цієї країни сягнув $1,8 мільярдів.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua