На Житомирщині завершено обмолот ранніх зернових і зернобобових культур

Станом на 9 вересня 2016 року аграрії Житомирської області зібрали 809,2 тис. тонн зерна, що на 149,1 тис. тонн (+23%) більше, ніж торік, при середній урожайності 36,7 ц/га (+0,7 ц/га).

 

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.
 
Згідно повідомлення, кращі показники урожайності мають господарства Лісостепової зони, зокрема Попільнянського району – 64,6 ц/га, що на 27,9 ц/га більше середньообласного показника. В господарстві цього району ПСП «Новоселиця» з кожного гектара зібрано по 99 центнерів зерна озимої пшениці та 87 центнерів ярої пшениці.
 
Серед Перехідної зони найвища урожайність ранніх зернових та зернобобових культур відмічена в сільськогосподарських підприємствах Новоград-Волинського району на рівні 40,5 ц/га (+3,8 ц/га). Зокрема, в господарстві СТОВ «Птахівник» урожайність ярої пшениці склала 64,0 ц/га, що майже вдвічі більше загальнообласного показника.
 
На Поліссі найвищу урожайність мають агроформування Брусилівського району – 44,6 ц/га (+7,9 ц/га до загальнообласного показника). У господарстві цього району ТОВ «Долинівське» урожайність озимого жита сягає 106,4 ц/га, що майже в чотири рази більше, ніж по області.

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/6089-na-zhytomyrschyni-zaversheno-obmolot-rannikh-zernovykh-i-zernobobovykh-kultur.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua