На Миколаївщині інвесторам запропонують 4,5 тис. га земель

Миколаївські землевпорядники сформували перелік із 189 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть запропонувати інвесторам для оренди. 

 

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.
 
Землі загальною площею 4 525,87 га призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Права оренди на ділянки продаватимуться на відкритих земельних аукціонах.
 
"З початку поточного року вже передали в оренду 23 земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Їх загальна площа становить 425,67 гектара. Найбільше ділянок орендували на території Єланецького та Вознесенського районів Миколаївської області. Стартовий розмір орендної плати на землі був визначений на рівні 467,76 тис. гривень. За підсумками торгів кінцева вартість плати за користування землею склала 768,57 тис. гривень. Завдяки відкритій конкуренції між інвесторами місцеві бюджети додатково отримали більше 300 тис. грн. від очікуваної суми.", - йдеться у повідомленні.
 
Довідково: земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5874-na-mykolaiivschyni-investoram-zaproponuiut-45-tys-ga-zemel.html   

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua