На Харківщині захоплюють агропідприємства із землею та врожаєм

 

На Харківщині захоплюють агропідприємства із землею та врожаєм фото, ілюстрація

На Харківщині ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «Добрий господар» звинувачують у здійсненні рейдерської атаки на орендовані землі та власність двох підприємств ТОВ «Фермер-Агро» та ТОВ «Щедрі лани Слобожанщини». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційний портал stopcor.org.

 У 2017-2018 рр. ТОВ «Фермер-Агро» та ТОВ «Щедрі лани Слобожанщини» заявляють, що уклали договори оренди земельних паїв з їхніми власниками на території Картамиської сільради Первомайського р-ну Харківської обл. – 1050 га та 350 га відповідно, а договори оформлені згідно із законодавством, зареєстровані в Державному реєстрі.

"Впродовж 2017-2018 років вказані ТОВ відкрито та прозоро вели та ведуть господарську діяльність з використання вище переліченої площі орендованих у пайовиків земель для вирощування сільськогосподарських культур, що показано у бухгалтерській, податковій та статистичній звітності підприємств. Власниками паїв вчасно сплачується обумовлена орендна плата, до державного та місцевого бюджетів вносяться значні суми податків.

Натомість, розпочинаючи з серпня 2018 р., на вказані 2 фермерські господарства здійснюються системні рейдерські напади для незаконного привласнення врожаю, який засіяли та обробляли ТОВ «Фермер-Агро» та ТОВ «Щедрі лани Слобожанщини» і належить за законодавством даним товариствам. Також рейдери намагаються відібрати у цих двох товариств орендовані паї всупереч бажанню власників паїв", - йдеться у тексті звернення.

У рейдерських атаках ТОВ «Фермер-Агро» та ТОВ «Щедрі лани Слобожанщини» звинувачують ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «Добрий господар».

Юристи звинуватили у рейдерській атаці директорку ТОВ «СП «Добрий господар», яка заручилася підтримкою УСБУ в Харківській області, окремих працівників прокуратури області та начальника головного територіального управління юстиції у Харківській обл., та періодично залучає 50-100 чоловік, які здійснюють блокування техніки та доступу на поля.

«За заявою директора ТОВ «СП «Добрий господар» Камінської А.А., 20 вересня ц. р. порушено кримінальне провадження №12018220400000747 за ч. 3 ст. 186 (Грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому), ст. 356 (самоправство), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України стосовно представників ТОВ «Фермер-Агро» та ТОВ «Щедрі лани Слобожанщини», які викрали… власний врожай (який самі виростили на орендованих ними паях)», – додають юристи «Стоп корупції» у документі, стверджуючи, що заява зроблена за фальшивими даними.

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/na-harkivshchyni-zahoplyuyut-agropidpryyemstva-iz-zemleyu-ta-vrozhayem

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua