На Чернігівщині збудують найбільший в Україні крохмальний завод

17 травня у с. Новому Білоусі, Чернігівської області, відбувся захід із нагоди початку будівництва заводу крохмало- та картоплепродуктів приватного багатопрофільного підприємства «Вимал».

 

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.
 
Потужність заводу становитиме 1,2 тис. т на добу. Це буде найбільший виробник крохмалю в Україні, зазначається у повідомленні.
 
«Продукція в основному експортоорієнтована і має стійкий попит у світі. Тому будівництво нового заводу є більш ніж виправданим. Підприємство буде виробляти різноманітні крохмалепродукти: модифіковані крохмалі для багатьох галузей промисловості як на зарубіжні ринки, так і для потреб українських підприємств», -  розповів один із засновників «Вимал» Віктор Лазар.
 
Зокрема, за його словами, компанія має намір замістити імпортний фармацевтичний крохмаль на внутрішньому ринку.
 
«В цілому різноманітні модифіковані крохмалі зі зміненими якостями застосовуються в більш чотирьохсот технологічних процесах промисловості, що робить ринок збуту дуже широким. А з огляду на те, що продовольче споживання картоплі в усьому світі зменшується, її переробка є майбутнім для України», - вважає підприємець.
 
Також власники та управлінці «Вималу» акцентували увагу на тому, що 70% обладнання планується виготовити самим підприємством, а новий завод забезпечить роботою понад півтори сотні людей. До речі, всі виробничі потужності як уже існуючих, так і перспективних об’єктів використовують, здебільшого, місцеве відновлювальне паливо, знижуючи тим самим залежність виробничого сектору Чернігівщини від імпортних енергоносіїв.
 
Довідково: «Вимал» працює в Чернігівській області з 1992. Початковою спеціалізацією компанії було встановлення теплопунктів, запуск котельних. Але вже через 2 роки в Дроздівці Куликівського р-ну почав роботу цех з виробництва крохмалю потужністю 50 т на добу. Підприємство займається вирощуванням картоплі, а також будівництвом.

   https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5418-na-chernigivschyni-zbuduiut-naibilshyi-v-ukraiini-krokhmalnyi-zavod.html

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua