Можливості українських горіховодів зацікавили італійських інвесторів

Можливості українських горіховодів зацікавили італійських інвесторів фото, ілюстрація

Як пише AgroPortal, італійська агропромислова група Besana («Безана») - лідер світового виробництва, обробки та реалізації продуктів харчування з горіхів та сухофруктів - розглядає Україну як потенційного партнера по розвитку сільського господарства через міжнародну програму створення інтенсивних плантацій горіхів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Як говориться в повідомленні компанії, Україна, відома в світі як «житниця Європи», може стати ключовим партнером італійської групи в галузі вирощування та обробки горіхів і здобути першість у застосуванні новітніх європейських сільськогосподарських технологій. Проект зосереджений в першу чергу на розвиток посадок фундука, але не виключає і вирощування волоського горіха, мигдалю і навіть фісташки.

За словами президента групи Besana Піно Кальканьо, мета проекту - збільшити виробництво горіхів високоякісних сортів, які користуються попитом у промисловості.

«Мова йде про важливу соціально-економічну програму, спрямованої на розвиток галузі і навчання інноваційним агропромисловим технологіям місцевого населення», - додав він.

У проекті співпраці з компанією Besana International задіяні сорти фундука, розмноженні в італійських лабораторіях способом мікроклонування, а значить сертифіковані, вільні від вірусів, з високим рівнем адаптації на поле та стійкі в холодному кліматі. Для України компанія підібрала промислові гарантовано якісні та смачні сорти, які цінуються на ринку: Tonda di Giffoni, Tonda Gentile delle Langhe та Tonda Gentile Romana.

Заводи Besana зацікавлені в придбанні сировини високої якості. Саме тому проект не обмежений поставками посадкового матеріалу. Компанія пропонує укладення довгострокових контрактів на проекти «під ключ», агрономічний супровід, сприяння у виборі сільськогосподарської техніки для ліщин, а також можливість продажу вирощеної продукції заводам групи «Безана» та іншим галузевим виробникам.

Перший завод групи Besana був заснований в 1921 році в містечку Сан Дженнаро Везувіано поблизу Неаполя. Компанія пишається своєю столітньою історією та досвідом в горіховій індустрії і сьогодні є власницею п'яти заводів з переробки горіхів, сухофруктів, насіння та шоколаду, активним партнером постачальників сировини з усіх континентів світу. Щорічний обсяг переробленої продукції в 42 тис. т. За 2018 рік товарообіг підприємства перевищив €190 млн.

 
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua