Мінфін буде просувати законопроект про об’єднання реєстрів відшкодування ПДВ - Макеєва

Міністерство фінансів України підтримає депутатські ініціативи про об’єднання реєстрів на відшкодування ПДВ.

 

Про це під час ІІІ Agri Invest Forum повідомила заступник міністра фінансів України Олена Макеєва, пише Agravery.
 
«Ми вирішили створити робочу групу по законопроекту з об’єднання реєстрів, щоб забезпечити прозоре його ведення. Перше засідання робочої групи відбудеться в п’ятницю, 20 травня», - зазначила посадовець.
 
Також Макеєва заявила про те, що Мінфін буде розглядати варіанти бюджетної підтримки аграріїв у разі, якщо доведеться остаточно відмовитися від спецрежиму ПДВ.
 
Крім того, вона висловила сумнів щодо доцільності вирівнювання податкового навантаження на гектар, оскільки це «може завадити боротьбі з тіньовою економікою».
 
Як повідомлялось раніше, з нового року компанії, які претендують на відшкодування ПДВ потрапляють до двох списків. Перший формується з компаній, які відповідають критеріям Податкового кодексу. Мова про підприємства, які не перебувають у процедурі банкрутства з об'ємом активів, вартість яких у три рази перевищує заявлену до відшкодування суму. Мова про підприємства з часткою експорту не менше 40% загального обсягу поставок. Другий реєстр складається з всіх інших компаній.

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5399-minfin-bude-prosuvaty-zakonoproekt-pro-obiednannia-reiestriv-vidshkoduvannia-pdv-makeieva.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua