Мінагропрод хоче встановити ліміт виробництва спирту в Україні

Щоб збільшити доходи від приватизації державного підприємства «Укрспирт» Міністерство агрополітики має намір встановити ліміт на виробництво харчового спирту в Україні.

 

Про це повідомила прес-служба Мінагропроду з посиланням на главу відомства Тараса Кутового, пише УНІАН.
 
«Ми встановимо загальний ліміт виробництва харчового спирту для країни. Після приватизації кожного заводу, його потужності будуть відніматися із загального ліміту. Це змусить інвесторів конкурувати за найпотужніші заводи, підвищуючи ціну активу на аукціоні», – цитує Кутового прес-служба. 
 
Міністр додав, що після того, як буде вичерпано ліміт, решту потужностей можна буде використовувати для виробництва біоетанолу або як виробничі майданчики, перепрофілювавши їх під інші виробництва.
 
«Якщо говорити про приватизацію держкомпаній, то вже ухвалено закон про умови приватизації «Укрспирту», призначено нових керівників «Артемсолі» та Державної продовольчо-зернової корпорації України», – сказав Кутовий. 
 
Згідно з повідомленням, очільник відомства сподівається, що до кінця року Фонду держмайна для приватизації буде передано хоча б одне із цих підприємств.
 
Довідково: Державне підприємство «Укрспирт» було створено на базі однойменного концерну в 2010 році. До його складу мали увійти 76 спиртозаводів, проте наразі на баланс підприємства передано 41 завод. Кабінет міністрів України послідовно виступає за приватизацію «Укрспирту».

   https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/6002-minagroprod-khoche-vstanovyty-limit-vyrobnytstva-spyrtu-v-ukraiini.html

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua