Мінагрополітики опрацьовує з Мінфіном виділення додаткових коштів для дрібних фермерів

На сьогодні Міністерство аграрної політики та продовольства України опрацьовує із Міністерством фінансів питання виділення додаткових коштів на підтримку малих та середніх фермерських господарств у 2016 році.

 

Про це заявив очільник Мінагрополітики Тарас Кутовий під час брифінгу на XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», повідомляє «Урядовий кур'єр».
 
«Ми розглядаємо зараз пропозицію про збільшення (обсягів фінансової допомоги малим аграріям, - ред.) і опрацьовуємо її з Міністерством фінансів. Я думаю, що найближчим часом буде зрозуміло, чи будуть ці додаткові ресурси», – зауважив міністр аграрної політики та продовольства.
 
Як уточнив Тарас Кутовий, додаткові кошти будуть спрямовані на малих і середніх гравців АПК.
 
«Напрямок підтримки буде для виробників до 500 га, які зараз не можуть користуватися комерційним кредитуванням», - зазначив міністр і додав, що підтримка малих фермерів буде реалізована у контексті кооперації, «оскільки підтримка одного не зможе забезпечити суттєвих інфраструктурних змін. А якщо це буде об’єднання 5-7 гравців, то вони зможуть змінити інфраструктуру, зможуть уже добудувати собі якісь сушки на кооператив, і це вже створить додану вартість».
 
Як повідомлялося раніше, міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий заявляв, що до осені українські фермери зможуть отримати обіцяні 450 млн грн державної допомоги, якщо Верховна Рада ухвалить відповідні зміни до держбюджету.

   https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5578-minagropolityky-opratsiovuie-z-minfinom-vydilennia-dodatkovykh-koshtiv-dlia-dribnykh-fermeriv.html

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua