Кукурудза Pioneer® знов у лідерах з врожайності

 

Кукурудза Pioneer® знов у лідерах з врожайності фото, ілюстрація

Гібриди кукурудзи Pioneer® здобули абсолютну перемогу в двох категоріях оцінювання за результатами IV Західноукраїнського чемпіонату на кращий гібрид кукурудзи та цукрових буряків, який проходив  5 листопада на демонстраційних полях компанії «Агропродсевіс» у селі Настасів, що на Тернопільщині, пише www.propozitsiya.com.

Гібриди кукурудзи світового бренду, які отримали незаперечну перемогу:

P8307 (ФАО 240) - 142,44 ц/га - перше місце у категорії ФАО від 180 до 240
P8567 (ФАО 290) - 142,44 ц/га - перше місце у категорії ФАО 250-290

Бренд також здобув лідерські позиції у категоріях: ФАО 250-290 – третє місце з гібридом P8523 (ФАО 260) - 139,60 ц/га; ФАО 300+ - друге та третє місця з гібридами P9175 (ФАО 330) - 149,90 ц/га та P8816 (ФАО 300) - 149,16 ц/га відповідно.

У змаганні взяли участь більше 100 гібридів кукурудзи багатьох компаній, що представлені на ринку України. Ділянки з гібридами, що брали участь в конкурсі, вирощені в однакових умовах та оцінені за показниками врожайності, стійкості до хвороб та посухи.

«Участь у подібних змаганнях - це чудова нагода для визначення найкращих. Такий майданчик надає опцію чесного вибору найкращих виробників та ефективних технологій, які допомагають українським аграріям досягнути кращих врожаїв. Щороку ми пишаємось нашими результатами, які надихають нас на інноваційні розробки, щоб створювати нові продукти відповідно до кліматичних потреб і з найменшим впливом на довкілля», - сказав Роман Нижник, керівник відділу продажів бренду Pioneer® Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont.

Corteva Agriscience ™ -  Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, застосовує передові всесвітньо відомі наукові дослідження задля розвитку своїх брендів та сучасного сільського господарства. В компанії працюють більше 22 000 професіоналів в більш ніж 130 країнах, пропонуючи найкращі рішення для кожного регіону світу.

Corteva Agriscience™)  має стати публічною незалежною компанією, коли попередньо оголошений процес роз'єднання завершиться до червня 2019 року. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences. Corteva Agriscience™ забезпечує виробників в усьому світі найповнішим портфелем у галузі, в тому числі деякі з найвідоміших брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Encirca®, нещодавно представлений Brevant™ Seeds, а також удостоєні нагород продукти захисту рослин, одночасно представляючи ринку нові продукти надійного портфоліо.

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/kukurudza-pioneerr-znov-u-liderah-z-vrozhaynosti

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua