Кабмін пропонує ліквідувати зерновий Гарантійний фонд

Верховній Раді пропонують скасувати Гарантійний фонд виконання зобов'язань за складськими документами на зерно. Про це йдеться в законопроекті №4531, поданому Кабінетом міністрів у парламенті 27 квітня 2016 року. Причина - цей інститут не відповідає сучасним реаліям і очікуванням функціонування ринку.

 

Про це повідомляє Agropolit.
 
Автори законопроекту розраховують, що внесення запропонованих документом змін сприятиме подальшому функціонуванню ринку зерна, розвитку стійких відносин між його суб'єктами, зменшенню навантаження на бізнес в частині надмірного регулювання.
 
Довідково: Гарантійний фонд створений в 2013 році Законом України №5493-VI з метою відшкодування вартості зерна власнику складських документів в разі неспроможності зернового складу - учасника фонду. Так Фонд повинен гарантувати власникам складських документів відшкодування до 90% вартості зерна, якщо зерновий склад не в змозі повернути його. Нагадаємо, це вже другий законопроект щодо ліквідації Гарантійного фонду. Колишній був зареєстрований під №3735 28 грудня 2015

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5333-kabmin-proponuie-likviduvaty-zernovyi-garantiinyi-fond.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua