ЄІБ виділив "Кернелу" кредити на $250 мільйонів

ЄІБ виділив "Кернелу" кредити на $250 мільйонів фото, ілюстрація

Європейський інвестиційний банк надав аграрної групі "Кернел" довгострокове фінансування в розмірі $250 млн для покриття капітальних витрат на 2019 фінансовий рік (почався 1 липня 2018 року). Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БізнесЦензор та повідомлення директора компанії Андрія Веревського на Варшавській фондовій біржі.

"Фінансування буде використовуватися компанією для модернізації існуючих маслопереробних заводів і будівництва нового в Західній Україні, будівництва сховищ зерна і терміналу з обробки та зберігання зерна, розташованого в порту" Чорноморськ", - уточнюється в повідомленні компанії.

До інформації додається інформація про проект по розширенню бізнесу, який складається з двох зернових силосів для зберігання зерна, терміналу з переробки та зберігання зерна в Чорноморському порту, п'яти ТЕЦ і заводу з переробки насіння соняшнику. Загальна вартість проекту - близько $519 млн.

"Кернел" планує в 2021 році запустити завод з переробки олійних в Старокостянтинівському районі Хмельницької області потужністю 1 млн тонн на рік з теплоелектроцентраллю потужністю 22 МВт на соняшниковому лушпинні. Також компанія планує до кінця 2020 року встановити аналогічні ТЕЦ на всіх своїх заводах, їх загальна потужність складе 72 МВт.

Крім того, "Кернел" планує в 2019 році ввести в експлуатацію другий для компанії зерновий термінал в Чорноморську TransGrainTerminal потужністю 4 млн тонн зерна в рік.

"Кернел" завершив 2018 фінансовий рік (ФР, липень-2017-червень-2018) з чистим прибутком в $55,95 млн, що в 3,2 рази менше, ніж в 2017 ФР. Виручка за цей період виросла на 10,8% - до $2,403 млрд, EBITDA скоротилася на 30,3%, до $222,5 млн.

"Кернел" - найбільший в світі виробник та експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт та внутрішній продаж соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання та перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах. Земельний банк "Кернел" в Україні становить 550 тис. га.

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/yeib-vydilyv-kernelu-kredyty-na-250-milyoniv

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua