ЄБРР готовий придбати частину Одеського припортового заводу

Європейський банк реконструкції та розвитку готовий придбати частину акцій Одеського припортового заводу у разі, якщо компанія, яка виграє приватизаційний тендер, відповідатиме вимогам банку і буде в цьому зацікавлена.

 

Про це розповів старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР в східноєвропейських країнах Антон Усов, пише "Економічна правда".
 
"Ми спостерігатимемо за приватизаційним процесом ОПЗ і за його результатами. Якщо компанія, яка виграє тендер, відповідатиме певним фінансовим і репутаційним вимогам ЄБРР, ми готові стати співінвесторами. Але це станеться у тому разі, якщо компанії це також буде цікаво", - сказав Усов.
 
Він додав, що розмір можливого пакету акцій також буде питанням переговорів.
 
"Але послідовність дій буде саме така. Спочатку пройде приватизація, далі визначення переможця тендеру, а після цього ЄБРР готовий взяти участь як співінвестор", - наголосив Усов.
 
Остаточно визначитися з купівлею акцій фінансова установа може вже до кінця 2016 року. "Спочатку має пройти нормальний, прозорий приватизаційний процес", - акцентував співрозмовник.

   https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5366-iebrr-gotovyi-prydbaty-chastynu-odeskogo-pryportovogo-zavodu.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua