Фури міжнародних перевізників блокують Кабмін України

Зранку на в’їзді до Києва фури повністю заблокували одну зі смуг Бориспільської траси. Також десятки фур в прямому сенсі слова “наїхали” на Кабінет міністрів України. Біля Кабміну наразі відбувається акція спротиву міжнародних перевізників. Пише Agronews.

Водії вимагають відставки чинного міністра інфраструктури.

Президент асоціації міжнародних автоперевізників України Леонід Костюченко заявив, що прем’єр-міністру та міністру інфраструктури надіслали вже 8 листів із вимогою приділити увагу проблемам міжнародних перевізників.

“5200 поїздок було не зроблено у січні 20-го року у порівнянні з минулим роком. Втрати в зарплаті перевізників становили за січень десь біля 28 млн грн. Крім того, держава втратила з плати до бюджету 32 млн. Це тільки без податку на прибуток. Ми не змогли порахувати податок на прибуток”, – сказав Леонід Костюченко.

Електронна програма бронювання дозволів на міжнародні автомобільні перевезення, яка запрацювала із січня цього року, на думку учасників акції, недосконала.

Саме це водії вважають причиною багатоденних черг на кордоні та скорочення кількості міжнародних рейсів більш ніж на 5 тисяч.

Протестувальники заявляють, що недоотримують зарплату, а автоперевізники розривають з міжнародними партнерами контракти, бо не можуть доставляти свої товари в узгоджені терміни

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua