Farmers Edge Inc обслужить до 150 тис га в Україні

 

Farmers Edge Inc обслужить до 150 тис га в Україні фото, ілюстрація

Компанія Farmers Edge Inc., що надає високотехнологічні рішення для агробізнесу, планує обслуговувати до 150 тис. га в Україні в 2019 році. Про це під час прес-сніданку повідомив представник компанії Farmers Edge Inc в Східній Європі Сергій Шестюк, пише www.propozitsiya.com.

«Farmers Edge Україна надаватиме 5 напрямків сервісу для українських аграріїв, включаючи - супутниковий моніторинг, моніторинг техніки і погодних умов, агрономічний сервіс, технічну підтримку і консультації», - зазначив він.

Сергій Шестюк також додав, що компанія вже веде переговори з грунтовими лабораторіями з питань подальшої співпраці.

Крім того, компанія надає своїм клієнтам доступ до власного програмного забезпечення FarmCommandTM, що дозволяє аграріям здійснювати безперервний аналіз стану культур в полі, відстежувати роботу техніки і погодні умови. Платформа FarmCommandTM дозволяє оперативно ідентифікувати будь-які зміни, що відбуваються в полі, що в подальшому полегшує роботу агрономів по виявленню причин даних змін, - повідомив генеральний менеджер Farmers Edge в Україні Олександр Руденко.

У свій сервіс Farmers Edge Україна включає щоденні супутникові знімки високої роздільної здатності, що є однією з відмінних рис компанії в плані надання сервісу.

«Наша головна перевага - це підтримка аграріїв. Напевно, у кожного фермера є якийсь досвід впровадження тих чи інших технологій. Ми швидко навчаємо клієнтів і йдемо з ними по всьому шляху виробництва. І у нас є команди в кожному регіоні, які виїжджають в поля і працюють безпосередньо з аграріями», - повідомив віце-президент з міжнародних продажів Колбі Микол. Крім того, він зазначив, що компанія буде орієнтуватися на сегмент малого та середнього агробізнесу.

Для довідки: Farmers Edge Inc - світовий лідер з надання послуг з інтеграції та управління даними і деяким аспектам точного землеробства. За допомогою необхідного устаткування, програмного забезпечення і підтримки Farmers Edge Inc. забезпечує фермерів точними і своєчасними даними, необхідними в прийнятті тих чи інших виробничих рішень, з метою збільшення врожайності сільськогосподарських культур і прибутку.

Компанія була заснована в Канаді в 2005 році, зараз має представництва в 6 країнах. Компанія удостоїлася премії Всесвітнього економічного форуму за технологічні інновації World Economic Forum's Technology Pioneer, а також нагороди PricewaterhouseCoopers (PwC) Canada's Disruptor Innovator of the Year за інновації в галузі сільського господарства і прихильність стабільному розвитку в усьому світі.

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/farmers-edge-inc-obsluzhit-do-150-tis-ga-v-ukrayini

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua