«Ельворті» продовжує 145-річну історію інновацій

«Ельворті» продовжує 145-річну історію інновацій фото, ілюстрація

Провідний виробник сільськогосподарської техніки в Україні  – компанія «Ельворті» – представила на виставці «Зернові технології», що почалася 19 лютого в Києві в Міжнародному виставковому центрі, дві просапні сівалки в новому виконанні VEGA 8 Profi, VESTA 8 Profi, культиватор для просапних культур ALTAIR 5,6-04, обприскувач TETIS, та зернову сівалку ALFA 6, пише propozitsiya.com.

Новизна представлених на експозиції компанії 8-рядних пневматичних просапних сівалок VESTA 8 Profi і VEGA 8 Profi полягає в тому, що вони обладнані бункерами для рідких добрив. Як пояснив провідний конструктор компанії «Ельворті» В’ячеслав Глущенко, зараз українські аграрії все частіше вносять навесні не сухі добрива, а рідкі. Адже через зміни клімату на більшій частині території України навесні не вистачає вологи для того, щоб сухі добрива спрацювали, внаслідок чого гроші, витрачені на добрива, йдуть на вітер.

Система подачі рідких добрив виконана з італійських комплектуючих. На ідею обладнати просапні сівалки бункерами для рідких добрив наштовхнула популярність культиватора ALTAIR 5,6-04 у подібному виконанні, який теж, до речі, демонструється на експозиції «Ельворті». Культиватор був першою машиною, на яку компанія «Ельворті» почала встановлювати бункери для рідких добрив.

А тепер настала черга VEGA 8 Profi та новинки 2018 року VESTA 8 Profi. Як пояснив В’ячеслав Глущенко, різниця між сівалками полягає в тому, що VESTA призначена для сівби по виораному і вирівняному полю, а VEGA допускає наявність пожнивних решток на поверхні, завдяки чому її успішно пристосовують до своїх потреб господарства, які працюють за «mini-till» та «no-till».

З цими та іншими машинами виробництва «Ельворті» можна ознайомитися на виставці «Зернові технології», що триватиме до 21 лютого включно, на експозиції виробника в павільйоні №3 на стенді 233.

Богдан Малиновський, b.malinovskiy@univest-media.com

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua