Дунайський річковий флот переведуть на технології всесвітньовідомих фірм

Українське Дунайське пароплавство впроваджує нові технології. Між ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» укладений договір на дослідницько-промислову апробацію обладнання та технології зі зварювання корпусних деталей суден шляхом ультразвукової ударної обробки (УЗУО). Цю технологію успішно застосовують всесвітньо відомі суднобудівельні компанії: Hundai Heavy Industries, Samsung Heavy Industries та Daewoo Shipbuiding&Marine Engineering. Про це пише Урядовий портал.

Також передбачається проведення спільних промислових випробувань і досліджень інших нових технологій та обладнання, підготовка інженерних кадрів. Це дозволить збільшити термін служби устаткування в суднобудуванні та ремонті.

Економічний ефект від впровадження технології значно перевищуватиме витрати за рахунок об’єднання декількох стадій виробництва. Також важливо, що за екологічністю, ресурсоємністю та енергетичними витратами технологія УЗУО відповідає європейським стандартам.

«Українська транспортна інфраструктура відкрита для інвестицій та інновацій. Інфраструктурні об’єкти створюються на тривалий час. Тому впроваджувані технології мають бути сучасними. Зокрема, розвиток морського і річкового флоту, вітчизняне суднобудування має враховувати найкращі світові практики та досягнення. Міністерство інфраструктури України сприяє розвитку співпраці між навчальними та науково-дослідними установами і підприємствами інфраструктурної галузі. Така синергія дає найкращий результат для економіки Української держави», – заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Керівник ПрАТ «УДП» Олексій Хомяков повідомив, що передбачається проведення спільних з КПІ ім. Ігоря Сікорського промислових випробувань нових технологій і обладнання, консультативної допомоги в проведенні пошукових досліджень і практики, обмін досвідом і підготовка інженерних кадрів.

Пароплавство також може виступати в якості роботодавця для випускників

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua