ДПЗКУ розпочала відвантаження зерна з власних річкових терміналів

У другій половині серпня ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація Україна» вперше здійснила відвантаження зернових через свої річкові термінали.

 

Про це повідомив директор департаменту логістики Дмитро Шмокарєв.
 
«Корпорації належить два річкових зернових термінала – «Голопристанський елеватор» та «Великолепетиський елеватор», які перевантажують зернові з елеватору на річковий транспорт ємкістю 2-3 тисячі тонн», - поінформував він.
 
З річкового транспорту зернову продукцію було перевантажено на морські судна на рейдах портів Миколаєва та Одеси.
 
«Виходячи із введеного обмеження на відвантаження зернових автотранспортом (до 22 тонн) та збільшеного внаслідок цього навантаження на залізничні перевезення, можливість транспортування вантажів по річці, з подальшим рейдовим перевантаженням на морські судна, є реальною альтернативою доставці зерна в порт залізницею чи автотранспортом. Сьогодні для корпорації це є безумовною конкурентною перевагою» - наголосив директор департаменту.
 
Він зазначив, що відновлення системи відвантаження зернових річковим транспортом успішно відбулось завдяки налагодженій співпраці директорів філій, департаменту логістики та департаменту елеваторної і переробної діяльності ДПЗКУ.

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/6011-dpzku-rozpochala-vidvantazhennia-zerna-z-vlasnykh-richkovykh-terminaliv.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua